Identyfikacja wizualna to jedno z podstawowych narzędzi, które ma służyć kreowaniu wizerunku marki firmy. Jak wiadomo, by zaistnieć na rynku należy się czym wyróżniać – mieć swoje chwytliwe logo, dobrze oznakowaną firmę, rzucający się w oczy logotyp… Identyfikacja to termin, który określa ogół symboli i zachowań, które stosuje się w celu uzyskania „popularności” na rynku. Na identyfikację wizualną składa się jak już wspomnieliśmy: logo, kolorystyka, czcionka pisma, wygląd budynków, wystrój wnętrz, wygląd produktów czy opakowań, szata zewnętrza materiałów promocyjnych takich jak ulotki, teczki, breloczki itd…

Firma oznakujbiuro.pl zajmuje się identyfikacją wizualną Twojej firmy w bardzo profesjonalny sposób! Odwiedź stronę i przekonaj się na własne oczy przeglądając ich poprzednie realizacje, poznaj specjalistów i pełną ofertę firmy.

Firma w swojej ofercie ma:

1.Wayfinding: to rodzaj nawigacji biurowej – chodzi tu o to by każda osoba, która znajdzie się w siedzibie Twojej firmy, zwłaszcza jeśli jest to duży biurowiec, mogła bez problemu znaleźć biuro szefa czy… swoje auto na parkingu.

2.Identyfikacja wizualna.

3.Oznakowanie wewnętrzne – chodzi o to by w Twojej firmie kolory były spójne z logo i całą „resztą” otoczenia Twojej firmy.

4.Oznakowanie zewnętrzne – chodzi o odpowiednio umieszczone logo na budynku – oświetlone? duże? małe? kolorowe? – Najważniejsze by przede wszystkim było trwałe, użyteczne i estetycznie wykonane!

Oznakuj biuro to bardzo nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się marka, która powstała specjalnie dla Ciebie. Jej zadaniem jest tworzenie estetycznych, użytecznych i bardzo efektownych elementów oznakowania wizualnego dla firm. Na swoim koncie mają już prawie 800 projektów! Możesz mieć pewność, że powierzając zadania specjalistom z firmy „Oznakujbiuro” – oddajesz się w naprawdę dobre, profesjonalne i pomysłowe… ręce! Nie zawiedziesz się!