Market techniczno-budowlany ZAPLECZA to wysoka jakość i bezpieczeństwo! Market posiada ogromną ofertę zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, dla amatorów i profesjonalistów!

Odwiedź stronę marketu i przekonaj się czy znajdziesz tu to czego szukasz?

Potrzebujesz narzędzi do budowy domu? A może do pielęgnacji ogrodu? A może czeka Cię remont, który chcesz zrobić samodzielnie?

W markecie znajdziesz niezbędne materiały budowlane, narzędzia, elektronarzędzia, farby i lakiery, artykuły elektryczne, odzież i artykuły BHP, narzędzia większe i mniejsze do ogrodu, artykuły hydrauliczne, pellet (Tartak Olczyk), brykiet, węgiel – poza dużą ofertą artykułów na sprzedaż, market ma w swojej ofercie szereg usług dodatkowych takich jak doradztwo i pomoc czy transport!

W markecie znajdziecie asortyment renomowanych producentów takich jak: ATLAS, SEMIN, KNAUF, CERESIT, ROCKWOOL, URSA – w dziale budowlanym. Zaś w kwestii elektronarzędzi, znajdziecie tu sprzęt takich producentów jak: MAKITA, DeWALT, BOSH, STANLEY, DEDRA, MILWAUKEE.

Przekonaj się, że ten market to nie tylko sklep! W ofercie znajdziecie instalacje WOD-KAN-CO, usługę sprzedaży i montażu wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji. Możecie umówić się z fachowcami na zainstalowanie fotowoltaiki w swoim domu czy firmie. Zakupisz tu również schody modułowe „Asta”.

Odwiedź stronę i zobacz realizację fachowców z marketu budowlanego – Zaplecza.

Market techniczno-budowlany Zaplecza, specjalizuje się głównie w dystrybucji, montażu a także samym serwisie nowoczesnych rozwiązań zarówno u Klientów Indywidualnych jak i Firm.

Nie trać swojego cennego czasu na szukanie odpowiednich materiałów budowlanych, narzędzi, elektronarzędzi czy usług w wielu miejscach – u nas to wszystko masz dostępne w jednym miejscu. Odwiedź stronę internetową – https://www.zaplecza.pl – przekonaj się czy znajdziesz w markecie to czego szukasz i odwiedź go, bądź skontaktuj się z obsługą i zrób zakupy z transportem – bez wychodzenia z domu.