Sklepy odzieżowe powoli rezygnują z typowo letnich ubrań i zastępują je cieplejszą jesienną odzieżą. Jest to ten moment, w którym powinnaś na nowo zadbać o swoją garderobę. Totalnie ją zrekonstruuj. Przygotuj się do nadchodzącej jesieni właśnie teraz, patrząc na to, co proponuje ci moda na jesień.

A jeszcze przed nadejściem chłodniejszych dni koniecznie musisz zaopatrzyć swoją szafę w przynajmniej kilka bluzek, sukienek lub marynarek z poszerzanymi rękawami. Nie mówimy tu jednak o delikatnie zaokrąglonych w ramionach ubraniach. Rękawy mają być naprawdę olbrzymie, jak gdyby ktoś umieścił pod nimi stelaż. To wyraźny zwrot w kierunku mody renesansowej. Trzeba jednak przyznać, że projektantom udało się ją subtelnie ograć. Moda jesienna nie jest w ogóle kiczowata, a występujące w niej ubrania z rozszerzonymi rękawami to istny symbol klasy i elegancji.

Kolejna ciekawa propozycja to frędzle. Występujące w roli dodatków do klasycznych elementów garderoby będą wdzięcznie oplatać rękawy zwykłych bluzek czy pokrywać materiały krótkich sukienek. Ich frywolność nada twoim stylizacjom lekkości i niezwykłego wdzięku. W takich frędzlach poczujesz się i kobieco, i zarazem bardzo dziewczęco. Aby jednak komponowały się one z jesiennymi stylizacjami, musisz nauczyć się je właściwie zestawiać. Koniecznie łącz je z wysokimi botkami u uzupełniaj trenczami bądź skórzanymi kurtkami. Same kurtki też zresztą mogą zawierać liczne frędzle. Moda tej jesieni będzie naprawdę niesamowita i zdecydowanie oryginalna.

Ciężko dobrać Ci odpowiednią garderobę dla siebie?

Możesz udać się do osobistej stylistki, która we wszystkim Ci pomoże. Udzieli profesjonalnych porad, doradzi jak ubierać się adekwatnie do swojej figury, do swojej pracy. Zobacz https://www.osobistastylistka.pl/